facebook
Więcej

O firmie

Witamy w Glasmark

Nasza misja

Chcemy być Europejskim Liderem którego produkty będą w zasięgu każdego klienta. Pragniemy zapewnić najwyższą jakość oraz kreować trendy rynkowe poprzez najlepsze rozwiązania.

Ponad 20 lat doświadczenia w branży

Glasmark to nowoczesna firma branży szklarskiej z ponad 20-letnią tradycją na rynku, nie tylko polskim, lecz także światowym. Nasza obecność na międzynarodowych targach takich jak włoski Macef, niemiecki Ambiente czy też bułgarskie HoReCa, a także nagrody tj. Gazele biznesu, najlepiej świadczą o sukcesie i rozwoju spółki Glasmark. Pomimo naszego "światowego sukcesu", najważniejszym miejscem jest dla nas Krosno - nasze miasto rodzinne. Sukcesywnie uczestniczymy w jego zyciu kulturalnym, wspierając działania miasta i przede wszystkim dając mieszkańcom zatrudnienie. Posiadając tak bogatą ofertę czujemy się zobowiązani do godnego reprezentowania Polski wśród miedzynarodowej branży szklarskiej.

Profesjonalizm i praca zespołowa

Glasmark posiada nowoczesne technologie pozwalające nam świadczyć profesjonalne usługi zdobienia szkła takie jak: szlif, grawer, malowanie ręczne i natryskowe, piaskowanie, matowanie, kalkomania, sitodruk, flock, pantograf i sagaryt.

Pasja i kreatywność

Nasz sukces to głównie nasz zespół, który dostarcza nam jednego z najbardziej poszukiwanych i pożądanych towarów na rynku - kreatywność. Bez kreatywności nie byłoby tak oryginalnej oferty, takiej różnorodności i licznych wzorów będących odzwierciedleniem naszej pasji. Kochamy szkło, dlatego naszą pracę wykonujemy z pełnym oddaniem.