Jak sprawić, żeby klienci na dłużej zapamiętali Twoje logo

Logo to symbol, który identyfikuje Twoją firmę i ważne jest, aby zaprojektować logo, które będzie rozpoznawalne i zapadające w pamięć. Logo to ważny i niezbędny krok w procesie brandingu firmy. Będzie symbolem Twojej firmy, dlatego ważne jest, aby wybrać taki, który będzie rozpoznawalny i zapada w pamięć.

Wyroby szklane z logo Twojej firmy

Niestandardowe wyroby szklane to świetny sposób, aby dać klientom coś, z czego mogą korzystać w codziennym życiu. To także doskonały sposób na promocję Twojej marki. Logo twojej firmy możesz nanieść na szklanki, buteleczki, świece, kieliszki, miseczki i wiele innych przedmiotów.

To świetny sposób na promocję specjalnego wydarzenia.

Zdobione szkło to doskonałe narzędzie marketingowe z kilku powodów:

  • obdarowane osoby będą korzystać z produktów z Twoim logo w codziennym życiu, przez co doskonale je zapamiętają
  • możesz wykorzystać produkty z Twoim logo jako prezenty dla szczególnie ważnych klientów
  • to także niedrogi sposób sposób na reklamę i wyróżnienie Twojego logo na tle konkurencji

Jakie techniki zdobienia szkła najlepiej się nadają do takich projektów?

Przy obecnie dostępnych nowoczesnych technikach zdobienia szkła mogą powstać bardzo ciekawe projekty.

Sitodruk

Technika ta gwarantuje wysoką jakość zdobienia i trwałość. Jest nowoczesna, praktyczna i bardzo wydajna. Dekor nakładany jest bezpośrednio na produkt, który jest następnie wypalany i utwardzany. Jest najpopularniejszą techniką w produkcji wielkoseryjnej. Gwarantuje wysoką jakość zdobienia.

Kalkomania

Metoda ta umożliwia bardzo dużą precyzję druku. Pozwala na jak najlepsze odwzorowanie projektu. Tą metodą możemy wykonać nawet najbardziej wymagające dekoracje szklane. Kalkomanie można wykonywać w technice sitodruku. Najpierw wybrany wzór drukowany jest na odpowiednim papierze, a następnie przenoszony na wybrany produkt. Ozdobę można umieścić na dowolnym elemencie. Można zadrukować zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną stronę wybranego produktu szklanego.

Jakie przedmioty możesz udekorować swoim logo?

Wybierając odpowiednie butelki, kubki czy szklanki, możesz stworzyć coś, co jest praktyczne, ale też wyraziste. Twoi klienci będą sobie przypominać o Twojej firmie za każdym razem, gdy z nich skorzystają . Szkło na zamówienie to doskonały sposób na promocję Twojej marki.

  • opakowania dla świec
  • butelki na wybrane napoje lub alkohol
  • szklanki, kieliszki, kubki
  • salaterki, wazony i dzbanki