Kariera

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy nowoczesną firmą w branży szklarskiej z ponad 30-letnią tradycją na rynku polskim i zagranicznym.

Filozofią naszej firmy jest podążanie za najnowszymi światowymi trendami oraz dostarczanie naszym klientom produktów o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu.

Wizja, misja i wartość firmy Glasmark jednoczą nasz utalentowany zespół, wyznaczają ramy i wskazują kierunki działania. Naszą biznesową przyszłość tworzymy kierując się długoterminową strategią, której celem jest dotarcie z produktami Glasmark do szerokiego grona odbiorców w kraju i za granicą.

Dzięki spójnej komunikacji i strategii marketingowej zbudowaliśmy rozpoznawalną markę, która ma za sobą setki udanych realizacji produktowych w branży szkła i ceramiki użytkowej oraz produktów reklamowych.

KIM JESTEŚMY

CO ROBIMY DLA INNYCH

Projektujemy i produkujemy wyroby dla znanych marek z całego świata, a także dla różnych lokalnych przedsiębiorstw. Tworzymy nowe pomysły, śledzimy trendy i sukcesywnie powiększamy naszą ofertę. Dbając o najwyższą jakość, stawiamy na profesjonalizm i skuteczność, a jednocześnie jesteśmy plastyczni i nieszablonowi. Praca dla klientów z branży kreatywnej sprawia, że każdy dzień jest inny i nigdy się nie nudzimy.

CO ROBIMY DLA INNYCH

CO ROBIMY DLA NASZEGO ZESPOŁU?

Uwzględniamy mocne strony naszych pracowników i zapewniamy im odpowiednie warunki do najbardziej efektywnej współpracy. Zapewniamy wsparcie ze strony zespołu, oraz wdrożenie do pracy na danym stanowisku. Dzięki zaawansowanym technologiom, mamy olbrzymie możliwości zdobywania wiedzy, i rozwoju.

CO ROBIMY DLA NASZEGO ZESPOŁU?

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACYJNY

  1. Przesłanie dokumentów aplikacyjnych
  2. Wstępna selekcja CV
  3. Wywiad telefoniczny
  4. Rozmowa kwalifikacyjna

Naszą siłą są ludzie, dołącz do nas!

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACYJNY